Jak urządzić sypialnie?

Jak urządzić sypialnie Wiktoria Nowak

Gdzie szukać pomysłów?

Jak urządzić sypialnie? Nie wiem. I pewnie nigdy do końca się tego nie dowiem. Bo za dużo jest ciekawych pomysłów i ciężko mi się zdecydować na coś konkretnego. Oddałam tę kwestię Łukaszowi. W sumie mi prawie wszystko się podoba, więc to on miał niezły orzech do zgryzienia.

Jak urządzić sypialnie? – se……n

Co jest najważniejsze w sypialni? Oczywiście łóżko, a raczej materac. Przecież w naszej sypialni marzeń, łóżko musi być mega wygodne! Nie możemy kupić byle jakiego materaca, który kompletnie nie będzie nadawał się dla nas i po nocy będziemy wstawali z bólem kręgosłupa. Podstawą w poszukiwaniu idealnego materaca, jest wybranie się np. do sklepu Ikea i wypróbowanie kilku na raz. Po jakimś czasie, podejdzie do Was pani w białym kitlu, zapyta o wagę ciała i dobierze idealny materac. Z tego co się orientuje, do wagi 80kg, materac powinien być średnio twardy. Powyżej 80 – miękki, poniżej 60 bardzo twardy. Mój dziadek nie wiedział o tym i wziął pierwszy lepszy materac z wyprzedaży. Po kilku dniach klął na niego i nie wiedział co z tym zrobić. Skończyło się tym, że teraz śpi nie pod kołdrą tylko na.

jak urzadzic sypialnie 8.1

Kolorowych snów

Jaki kolor powinna mieć sypialnia? Tutaj zabijcie mnie – nie wiem. Każdy z nas wie, w jakich kolorach dobrze mu się funkcjonuje, więc wydaję mi się, że to kwestia totalnie osobista. Na przykładzie mojej bratowej mogę powiedzieć tylko tyle, że nie każdy dobrze czuje się w mocnych, wyrazistych odcieniach. Ja przemalowując moją sypialnię z żółtego na ciemno różowy, wiedziałam co robię. Idealnie czuje się w ciemnych pomieszczeniach, lubię takie klimaty, bo wiem, że mi w nich po prostu ciepło i przytulnie. Asia swoją sypialnię pomalowała podobną farbą i już drugi rok wścieka się jak tylko otwiera oczy po nocy. Łukaszowi moja różowo biała sypialnia również nie przypadła do gustu, za to mi źle się śpi u niego w domu. Każdy ma swoje ulubione kolory i tego się trzymajmy. A sypialnia, to miejsce, w którym odpoczywamy, więc najlepiej żeby było ono dla każdego przyjazne.

jak urzadzic sypialnie 2 Wiktoria nowak

Coś tylko dla kobiet +18

 Chodzi mi tutaj po głowie toaletka! Niestety z tym może być mały problem. Jeśli macie niewielką sypialnię, ciężko będzie wstawić tam jeszcze damskie królestwo. No i oczywiście podstawowe pytanie do Was – czy serio będziecie z niej korzystać? Ja zawsze marzyłam o takiej toaletce, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że makijaż to ja robię szybko przed pracą w łazience. Nie chce więc budzić chłopaka sztucznym światłem z toaletki i trzaskaniem kosmetykami. Niech sobie pośpi jak może, a ja kiedyś w przyszłości sobie taką wstawię jedynie dla ozdoby.

Zobacz inne teksty