Perfumy do ślubu

perfumy do ślubu Wiktoria Nowak Blog

Najlepszych top 10!

Nie wiecie czym „popsiukać” się w dniu ślubu? 
Sprawdźcie, które perfumy zyskały największą popularność, wśród dziewczyn, z weselnej grupy wsparcia na Facebooku!

Dla niektórych mogłoby wydawać się to śmieszne, ale w dniu ślubu wydaje mi się, że Panna młoda powinna też wyjątkowo pachnieć, nie tylko wyglądać… Dlatego dzisiaj, mam nadzieje, że zainteresuje Was tym wpisem. Niżej przedstawiam top 10 propozycji perfum, jakie udało mi się wyłapać z komentarzy na weselnej grupie wsparcia (a wszystkich pod postem było aż 55!) Jak myślicie, które perfumy królowały w rankingu? A pytanie moje brzmiało – jakie perfumy polecacie na ślub?

perfumy
Według mnie, do tej listy, należałoby jeszcze dopisać Chanel Chance różowe i Miracle So Magic, ale to tylko moja sugestia. Wiadomo, każda z nas wybierze to, co lubi najbardziej i na tym w sumie mój post mógłby się zakończyć, ale nie byłabym sobą, jakbym nie dodała jeszcze paru  groszy od siebie. Jakiś czas temu byłam z mamą w pewnej perfumerii, celem znalezienia czegoś dla siebie (w sumie chyba po to się tam chodzi…) Ześwirowana na punkcie filmu i książki „Pachnidło” obowiązkowo musiałam obwąchać wszystkie dostępne zapachy na półce, jednak skończyło się to fatalnie. Na koniec nie umiałam odróżnić żadnego zapachu, więc nie wybrałam dla siebie nic. ZUPEŁNIE NIC. Doszłam do wniosku, że wszystkie te perfumy są takie same, więc jak mam tu teraz znaleźć dla siebie coś extra na ślub? Wróciłam do domu, spojrzałam na swoją półkę w łazience (12 flakonów perfum) –  załamałam się. Tego dnia chciałabym naprawdę fajnie pachnieć, ale jak to zrobić?! Wszystkie ważniejsze momenty w życiu utożsamiam z jakimś zapachem. Męskie perfumy, płyn do płukania, zapach deszczu, zapach śniegu, zapach morskiej wody – to wszystko powoduje, że moje wspomnienia nabierają większej mocy. No taka się już urodziłam. Mogłabym całymi dniami siedzieć z głową w koszu na pranie (oczywiście tego wyjętego prosto z pralki). Dlatego postanowiłam, że na swoim ślubie też chce mieć jakieś inne, niecodzienne perfumy!

Mo61

Znacie ten „sklep”? Mo61 PERFUME LAB to perfumeria, ale nie taka sama, jak wszystkie inne. Możecie tu stworzyć swoje własne, spersonalizowane perfumy lub kupić gotowe kompozycje zapachowe zrobione przez profesjonalnych perfumiarzy. Dzięki unikalnym zapachom możecie ożywić wspomnienia, np.  te z dzieciństwa, przywołać piękne chwile np. właśnie z dnia ślubu lub po prostu pobudzić dawne emocje. Jak dla mnie idealna sprawa! Tym bardziej, że nazywacie perfumy jak Wam się żywnie podoba! Więc jeżeli miałyby być na ślub, śmiało możecie nazwać flakonik tak: Weronika & Tomasz 15.05.2016. Gwarantuje, że to będzie zapach, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Możecie też kupić voucher np. dla rodziców, w ramach podziękowania na weselu. Przecież każdy z nas lubi ładnie pachnieć i wydaje na to nieraz niezłe kwoty, prawda? A tutaj 50 ml kosztuje jedynie 259 zł. Dlatego ja jestem jak najbardziej na tak! I Wy też musicie się skusić!

 

Na moim Blogu panuje zasada
– jeśli Ci się coś nie podoba, nie czytaj, opuść stronę.

Negatywne lub ubliżające mojej osobie komentarze –
będą od razu kasowane. 

Nie musisz tu być, ja nie toleruje chamstwa.
Tutaj są jedynie sami mili ludzie.
To złota zasada niejednego bloggera! 

Zobacz inne teksty

4 komentarze