Świąteczne dekoracje

swiateczne-dekoracje

Christmas home decor

Niby święta dopiero za miesiąc, ale nie mogłam się powstrzymać. Dzisiaj pokaże Wam moje ulubione świąteczne inspiracje do domu. Nie ważne czy to styl skandynawski czy glamour. Te wszystkie bożonarodzeniowe pierdoły skradły moje serce i ciężko będzie mi się zdecydować na coś konkretnego do siebie.

Domowe dekoracje

Szukałam w internecie dużo dekoracji świątecznych, które pasowałyby mi do nowego domu. Wystrój mam skandynawski, przeważają odcienie bieli, czerni i szarości, stąd pomyślałam, że fajnie by było jakby wszystko było w jednym, stonowanym kolorze. Chyba czerwone dodatki to nie byłby najlepszy pomysł, prawda? No ale niestety w stacjonarnych sklepach takie tylko przeważają. Weźmy pod lupę na przykład popularny sklep Home&You. Większość dodatków jakie możemy tam znaleźć są właśnie w tych kolorach. Czerwone kubki, czerwone poduszki, narzuty, koce…. a co jeśli ja nie chce czerwonych dodatków? Czas w takim razie znaleźć inny sklep, gdzie mogą być dodatki w stonowanych odcieniach. Znacie sklep F&F, który tak naprawdę nie jest oddzielnym sklepem, ale mieści się w Tesco? Ta firma na świąteczny sezon wypuściła nową kolekcję, która według mnie bije na łopatki całą konkurencję. Niestety nie znalazłam w internecie żadnego lookbooka, ani ich polskiej strony www, ale jeśli macie okazję przejedźcie się do Tesco i poszukajcie dla siebie czegoś wyjątkowego na te święta.

Choinki

Kiedy kupujecie choinkę? Ja standardowo 23 Grudnia, jeśli jestem w Płocku. W tym roku pierwsze święta spędzam we własnym mieszkaniu, więc jeszcze nie wiem kiedy kupimy drzewko, ale mam nadzieje, że troszkę wcześniej. Uwielbiam leżeć pod choinką i ją wąchać! W tym roku również nie omieszkam! Chciałabym aby była ubrana po mojemu. Nie tak jak mama zawsze kazała, nie w te same co roku bombki, a inaczej, oryginalnie! Dlatego już szukam zestawów choinkowych, żeby moja wyglądała najlepiej na świecie. Kilka inspiracji znajdziecie niżej, a co do zakupów polecam Auchan, fajne i tanie dekoracje świąteczne. No i Ikea oczywiście, ale tego chyba nie musiałam pisać…

1 2

4

Zobacz inne teksty