Ulubione kosmetyki *make-up*

kosmetyki ulubione wiktoria nowak

Ograniczyłam się do 5!

Zainspirowana wpisami koleżanek po fachu,  niżej umieszczam TOP 5 moich kosmetyków, bez których ciężko zacząć mi dzień! A jakie są Wasze ulubione, bez których nie możecie się rozstać?

Podkład

Niekwestionowany hit w mojej kosmetyczce – Double Wear (odcień 2N1). Nie wyobrażam sobie, żeby mogło go w niej kiedykolwiek zabraknąć. I chociaż wiecznie eksperymentuje, szukam innych, tańszych zamienników – nic nie może go pokonać. Czasami zmieniam na MAC Studio Fix NC15 , jednak pomimo dobrych chęci, to wciąż nie to samo. Nie każdemu pasuje, nie każdy czuje się z nim naturalnie, jednak jak dla mnie IDEAŁ.

Cień do brwi

Pierwsza moja paletka do brwi i chyba już ostatnia. Nie umiem przekonać się do żadnej innej. Ta jest dla mnie rewelacyjna i niczego więcej jej nie potrzeba. Kosztuje tyle co nic, więc aż grzech nie spróbować. Jak dla mnie druga, najważniejsza rzecz w kosmetyczce, twarz bez brwi, to nie twarz.

 

pol_pm_CATRICE-ZESTAW-DO-STYLIZACJI-BRWI-EYEBROW-SET-17902_2

 

 

eyebrow set catriceE

Bronzer

 

b6230f8a664f93ce350ca6b81d1ba2428e7964d6

Dlatego jak czasami zapomnę, szybko wracam do domu…

Rozświetlacz

Kiedyś spróbowałam i pach – zakochałam się. Teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez rozświetlacza. A ten z WIBO jest naprawdę dobry!

Szminka

A raczej pomadka w płynie. To druga, matowa perełka w mojej kosmetyczce. Pierwsza to oczywiście Inglot, ale ostatnimi czasy Golden Rose w kolorze 10 rozwala mnie na łopatki. Długo się utrzymuje, idealnie zastyga i co najważniejsze – nie ściera się tak bardzo przy jedzeniu. Każdemu polecam spróbować. Jak na razie mam 2 odcienie w swojej kolekcji, ale planuje powiększyć to stado!

Zobacz inne teksty

3 komentarze

  1. Świetny post! 🙂 Ja mam swoich ulubieńców od lat i podoba mi się to 🙂 Wiem w czym się czuję dobrze, więc nic nie muszę zmieniać 🙂
    Buziak!