Wesele w stylu lat 60 – tych

wesele z lat 60 2

Inspiracje i przepiękna playlista 

Jesteście zakręceni na punkcie starych hitów z lat sześćdziesiątych? Chcielibyście żeby na Waszym weselu pojawiły się właśnie takie piosenki? Jak ich szukać? Dzisiejszy post będzie specjalnie dla Was….

Wraz z narzeczonym, dużą wagę przywiązujemy do muzyki. Zarówno do tej zasłyszanej w kawiarni jak i do tej, która ma się pojawić na naszym weselu. Dlatego też jesteśmy częstymi bywalcami Green Caffè Nero na Krakowskim Przedmieściu. Frank Sinatra, Perry Como czy Smokie to tak samo jak my – stali bywalcy tej kawiarenki… Uwielbiamy te klimaty, dlatego staramy się również co jakiś czas przenosić te utwory do naszego salonu. Nie ma nic piękniejszego jak stare hity lat 60’tych, kilka świeczek na stoliku i ciepła, zimowa herbata pod kocem.

herbata w łóżku

Ostatnio też prowadziliśmy zawiłe rozmowy na temat naszej weselnej playlisty. Okazało się, że obydwoje chcielibyśmy aby kilka utworów znalazło się na niej, dlatego też już zaczęliśmy poszukiwania. Niby do wesela jeszcze trochę czasu – niżej wstawiam Wam inspiracje piosenek z lat młodości naszych babć. Może ktoś, tak samo jak my, uwielbia te kawałki i zacięcie ich szukał na Youtubie?

 

Więcej piosenek znajdziecie TUTAJ.
No chyba, że szukacie radia na którym non stop leci taka muzyka –  Open.fm stacja [Retro Cafe]

Zobacz inne teksty

4 komentarze