Jak zasłonić tatuaż do ślubu?

Jak zasłonić tatuaż do ślubu

Kilka przydatnych informacji…

Jeśli chcecie wiedzieć, jak i czym zasłonić tatuaż na ważną uroczystość, dzisiejszy post jest dla Was. 

tatuaż zasłonic

Komentarz : czyżbyś nagle zaczęła się wstydzić swojej dorosłej decyzji, rozwalił mnie na łopatki, więc postanowiłam coś o tym napisać. Jeśli na Twoim ciele, „zupełnie przypadkiem” pojawił się tatuaż, a niedługo masz ważną uroczystość np. ślub lub rozmowę o pracę i chciałabyś na szybko pozbyć się tzw. problemu, jest na to sposób! A nawet kilka…

1. Garderoba

Chyba jednym z najłatwiejszych sposobów ukrycia tatuażu do ślubu, jest zakrycie go odpowiednią suknią lub dodatkami. Jeśli masz go na łopatce – wybierz suknię, która zakrywa plecy, najlepiej jeśli będzie to gęsta koronka! Jeśli Twój tatuaż znajduje się na ramieniu – nie ma nic prostszego jak suknia na długi rękaw. Tak samo podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Koszula z długim rękawem plus zegarek i inspirujący napis na nadgarstku zasłonięty. Masz wytatuowany kark? W takim razie powinien przykryć go dłuższy welon, rozpuszczona fryzura lub delikatny szal. Z doświadczenia jednak wiem, że nie wszystkie Panny młode są gotowe aż do takich poświęceń. Wtedy do gry wchodzi kamuflaż!

2. Kamuflaż

Jakiś czas temu, na polskim rynku, pojawiły się specjalne kosmetyki mocno kamuflujące, które idealnie zakrywają nie tylko niedoskonałości takie jak trądzik, ale również….. tatuaż! Specjalne fluidy i pudry są w stanie przykryć rysunek każdej wielkości i co najważniejsze każdego koloru. Jeszcze tego nie testowałam, ale z Internetów wiem, że utrzymują się na skórze kilkanaście godzin i podobno są odporne na wodę i ścieranie! Dodatkowo można na nie używać specjalnych utrwalaczy w sprayu, które przedłużą żywotność „szpachli”. I tym sposobem, możemy na chwilę zasłonić tatuaż, niekoniecznie udając się na dość drogi laser. A potrzebować do tego będziesz np:

Pudru transparentnego Kryolan

05153_00_prod_070

 

https://pl.kryolan.com/produkt/fixing-spray-400-ml-utrwalacz-do-makijazu

 

Kamuflażu Kryolan 09086_00_prod_NR 3

 

https://pl.kryolan.com/produkt/fixing-spray-400-ml-utrwalacz-do-makijazu

 

Sprayu fixującego Kryolan

 

02290_00_prod_Fxierspray mit Kappe

https://pl.kryolan.com/produkt/fixing-spray-400-ml-utrwalacz-do-makijazu

 

Ciekawe jestem tylko, jak te kosmetyki radzą sobie w przypadku tańca, spływającego potu i wiecznego dotykania pleców…

3. Druga skóra

Kiedyś widziałam dziewczynę, która na rękach miała ultra cienkie, cieliste rękawy. Na nie miała normalnie założoną bluzkę i z daleka nikt by się nie zorientował, że to nie jej prawdziwa skóra. Zasłaniała tym swoje oparzenia na ciele i powiem Wam szczerze, że wyglądało to całkiem naturalnie. Dlatego też, jeśli koniecznie chcecie zasłonić swoje wytatuowane ręce do pracy czy na ślub – może to jest dobry sposób?

4. Po prostu….. nie zakrywaj

Coraz więcej w sieci zdjęć kobiet, które wręcz eksponują swoje dzieła, na tle białych sukien ślubnych i szanuję to! Jeśli czują się z tym komfortowo – czemu nie?! Nie ulegają presji rodziny, nie słuchają gadania, że nie wypada itd. Mają swoje zdanie i nie robią tego, bo komuś się to nie podoba. Nikt im nie zabroni wejść z tatuażem do kościoła, prawda? Grunt żeby tego dnia czuć się naprawdę dobrze i wyjątkowo!

 

0a4c489ade266c3258f09f77a24c208e
4adcfea5c7045d8cdb9b77d96db9d027

06c6ba206c3f6f6069fa293f462806f4

51eb7d9868393d3a71456c49c21a06c9

 

 

 

 

 

Zobacz inne teksty